KORT TENISOWY

O NAS

Korty tenisowe - KOMOROWO

Korty tenisowe w Komorowie są dostępne przez cały rok dzięki zadaszeniu.

Przykryte są halą o lekkiej konstrukcji z możliwością odsłonięcia boków kortów w upalne dni. Zimą hala jest ogrzewana. Nasi goście mają do dyspozycji osobny budynek z szatnią, toaletami, prysznicami oraz sauną.

Poza udostępnieniem kortu tenisowego oferujemy również lekcje nauki i doskonalenia gry w tenisa dla dzieci a także dorosłych, indywidualnie oraz w grupach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.

Dla kogo oferta?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzone zostały 4 korty tenisowe do gry przez cały rok.

W naszej ofercie oprócz samej gry w tenisa, mogą Państwo skorzystać również z doświadczenia naszych trenerów. Nasi trenerzy prowadzą zajęcia indywidualne lub grupowe na każdym etapie zaawansowania.

Celem treningów jest doskonalenie umiejętności tenisowych, nauka gry na punkty, współzawodnictwa jak również doskonalenie umiejętności technicznych oraz gry sparingowe

Dlaczego my?

Jeśli oczekują Państwo profesjonalnie przygotowanego kortu tenisowego otwartego 24/na dobę, doświadczonych trenerów do Państwa dyspozycji KORT TENISOWY w KORDOWIE jest w stanie spełnić te oczekiwania.

Na naszych kortach tenisowych stawiamy na profesjonalne podejście do każdageo Klienta jak i usług. Po zakończonej grze w tenisa macie Państwo możliwość skorzystać z szatni, prysznica jak i sauny, która jest tylko i wyłącznie do Państwa dyspozycji.

Skorzystaj z oferty

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy również SYSTEM REZERWACJI ON-LINE, dzięki któremu mogą Państwo bezpośrednio przez stronę internetową zarezerwować sobie dogodny termin kortu tenisowego.

Sądzimy, że spełnimy wszelkie Państwa oczekiwania i wymagania, będziemy również wdzięczni za pozostawienie opinii i dołączenie do grona naszych zadowolonych Klientów.KOMOROWO

KORT TENISOWY

CZYNNE 24/H

Korty tenisowe w Komorowie dzięki zadaszeniu dostępne są przez cały rok 24/h na dobę.

KORTY TENISOWE

Korty przykryte są halą o lekkiej konstrukcji z możliwością odsłonięcia boków kortów w upalne dni. Zimą hala jest ogrzewana.

DODATKOWE INFORMACJE

Nasi goście mają do dyspozycji osobny budynek z szatnią, toaletami, prysznicami oraz sauną.

KORT TENISOWY

OFERTA DODATKOWA

Lekcje z Trenerem

Skorzystaj z prywatnych lekcji tenisa ziemnego z trenerem.

Zobacz więcej

REZERWACJE ON-LINE

Zarezerwuj ON-LINE dogodny termin na zajęcia gry w tenisa ziemnego. Udostępniamy Państwu dogodny system rezerwacji kortów tenisowych ON-LINE. Nie zwlekaj, aż wyprzedzą Cię inni!

Zajęcia w Grupach

Skorzystaj z lekcji tenisa zimnego prowadzonego w grupach.

Zobacz więcej

KORTY TENISOWE

Poza udostępnieniem kortu tenisowego oferujemy również lekcje nauki i doskonalenia gry w tenisa dla dzieci a także dorosłych, indywidualnie oraz w grupach.

Zajęcia dla Dzieci

Skorzystaj z lekcji tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży.

Zobacz więcej

GALERIA ZDJĘĆ

Udostępniamy Państwu GALERIĘ ZDJĘĆ zarówno KORTÓW TENISOWYCH - KOMOROWO, jak również zdjęcia i filmy z prowadzonych zajęć, organizowanych zawodów jak również dostarczone od naszych GOŚCI.

Wybierz dogodny termin i...

ZAREZERWUJ KORT TENISOWY

Wystarczy kilka kliknięć by zarezerwować dogodny termin na grę w tenisa ziemnego na naszych kortach tenisowych! Możesz także skorzystać z prywatnych lekcji nauki gry w tenisa z naszymi doświadczonymi trenerami! A może chciałbyś spróbować swoich sił i zapisać się na turniej tenisa ziemnego? Nic prostrzego!

ZAREZERWUJ KORT TENISOWY

Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o KONTAKT TELEFONICZNY