KORT TENISOWY

O NAS

Korty tenisowe - KOMOROWO

Korty tenisowe w Komorowie są dostępne przez cały rok dzięki zadaszeniu.

Przykryte są halą o lekkiej konstrukcji z możliwością odsłonięcia boków kortów w upalne dni. Zimą hala jest ogrzewana. Nasi goście mają do dyspozycji osobny budynek z szatnią, toaletami, prysznicami oraz sauną.

Poza udostępnieniem kortu tenisowego oferujemy również lekcje nauki i doskonalenia gry w tenisa dla dzieci a także dorosłych, indywidualnie oraz w grupach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.

Dla kogo oferta?

Dla pasjonatów gry w tenisa i początkujących ciekawych tej dyscypliny

Dlaczego my?

Jeśli oczekują Państwo profesjonalnie przygotowanego kortu tenisowego otwartego 24/na dobę, doświadczonych trenerów do Państwa dyspozycji KORT TENISOWY w KOMOROWIE jest w stanie spełnić te oczekiwania.

Na naszym korcie tenisowym stawiamy na profesjonalne podejście do każdageo Klienta jak i usług. Po zakończonej grze w tenisa macie Państwo możliwość skorzystać z szatni, prysznica jak i sauny, która jest tylko i wyłącznie do Państwa dyspozycji.

Skorzystaj z oferty

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy również system rezerwacji https://tenis4u.pl, dzięki któremu mogą Państwo bezpośrednio przez stronę internetową zarezerwować sobie dogodny termin kortu tenisowego.

Sądzimy, że spełnimy wszelkie Państwa oczekiwania i wymagania, będziemy również wdzięczni za pozostawienie opinii i dołączenie do grona naszych zadowolonych Klientów.KOMOROWO

KORT TENISOWY

CZYNNE 24/H

Korty tenisowe w Komorowie dzięki zadaszeniu dostępne są przez cały rok 24/h na dobę.

KORTY TENISOWE

Korty przykryte są halą o lekkiej konstrukcji z możliwością odsłonięcia boków kortów w upalne dni. Zimą hala jest ogrzewana.

DODATKOWE INFORMACJE

Nasi goście mają do dyspozycji osobny budynek z szatnią, toaletami, prysznicami oraz sauną.

KORT TENISOWY

OFERTA DODATKOWA

Lekcje z Trenerem

Skorzystaj z prywatnych lekcji tenisa ziemnego z trenerem.

Zobacz więcej

REZERWACJE ON-LINE

Zarezerwuj ON-LINE dogodny termin na zajęcia gry w tenisa ziemnego. Udostępniamy Państwu dogodny system rezerwacji kortów tenisowych ON-LINE. Nie zwlekaj, aż wyprzedzą Cię inni!

Zajęcia w Grupach

Skorzystaj z lekcji tenisa zimnego prowadzonego w grupach.

Zobacz więcej

KORTY TENISOWE

Poza udostępnieniem kortu tenisowego oferujemy również lekcje nauki i doskonalenia gry w tenisa dla dzieci a także dorosłych, indywidualnie oraz w grupach.

Zajęcia dla Dzieci

Skorzystaj z lekcji tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży.

Zobacz więcej

GALERIA ZDJĘĆ

Udostępniamy Państwu GALERIĘ ZDJĘĆ zarówno KORTÓW TENISOWYCH - KOMOROWO, jak również zdjęcia i filmy z prowadzonych zajęć, organizowanych zawodów jak również dostarczone od naszych GOŚCI.

Wybierz dogodny termin i...

ZAREZERWUJ KORT TENISOWY

Wystarczy kilka kliknięć by zarezerwować dogodny termin na grę w tenisa ziemnego na naszych kortach tenisowych! Możesz także skorzystać z prywatnych lekcji nauki gry w tenisa z naszymi doświadczonymi trenerami! A może chciałbyś spróbować swoich sił i zapisać się na turniej tenisa ziemnego? Nic prostrzego!

ZAREZERWUJ KORT TENISOWY

Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o KONTAKT TELEFONICZNY